Диригенти

Борис Спасов
Диригент

Борис Спасов

Жорж Димитров
Диригент

Жорж Димитров

Игор Богданов
Диригент

Игор Богданов

Виолета Димитрова
Диригент на Хор

Виолета Димитрова

Гостуващи диригенти

Айра Левин
Диригент

Айра Левин

Андрей Галанов
Диригент

Андрей Галанов

Давид Хименес
Диригент

Давид Хименес

Дидие Талпен
Диригент

Дидие Талпен

Ерих Вехтер
Диригент

Ерих Вехтер

Кери-Лин Уилсън
Диригент

Кери-Лин Уилсън

Кръстин Настев
Диригент

Кръстин Настев

Михаел Балке
Диригент

Михаел Балке

Маким Рисанов
Диригент

Маким Рисанов

Павел Клиничев
Главен диригент

Павел Клиничев

Франческо Роза
Диригент

Франческо Роза

Шунго Мориама
Диригент

Шунго Мориама

Юриe Флореа
Диригент

Юриe Флореа

Концертмайстори

Людмил Ненчев
Концертмайстор

Людмил Ненчев

Теодора Христова
Концертмайстор

Теодора Христова

Мария Евстатиева
Концертмайстор

Мария Евстатиева

Пом. концертмайстор

Доротея Димитрова

Оркестър

I-ви цигулки и концертмайстори

Солист оркестрант - I цигулки

Анастасия Абаджиева

Солист оркестрант - I цигулки

Гергана Величкова

Солист оркестрант - I цигулки

Десислава Николова

Солист оркестрант - I цигулки

Деница Димитрова

Солист оркестрант - I цигулки

Иван Кръстев

Солист оркестрант - I цигулки

Иван Стайков

Солист оркестрант - I цигулки

Иванина Желязкова

Солист оркестрант - I цигулки

Каролина Рибейра

Солист оркестрант - I цигулки

Михаела Михайлова

Солист оркестрант - I цигулки

Неда Георгиева

Солист оркестрант - I цигулки

Симона Велкова

Солист оркестрант - I цигулки

Цветомира Пенева

Солист оркестрант - I цигулки

Цветина Върбанова

II-ри цигулки

Водач на група - II цигулки

Петя Иванова

Водач на група - II цигулки

Йоана Андреева

Солист оркестрант - II цигулки

Борислава Попова

Солист оркестрант - II цигулки

Бисера Димитрова

Солист оркестрант - II цигулки

Димитър Райчев

Солист оркестрант - II цигулки

Емануил Рапонджиев

Солист оркестрант - II цигулки

Йосиф Йосифов

Солист оркестрант - II цигулки

Людмил Стойнев

Солист оркестрант - II цигулки

Светлин Крачев

Виоли

Водач на група - Виоли

Пенка Дженева

Водач на група - Виоли

Елена Чомакова

Солист оркестрант - Виоли

Ана Цветкова

Солист оркестрант - Виоли

Вяра Стоянова

Солист оркестрант - Виоли

Георги Петров

Солист оркестрант - Виоли

Доротея Ганева

Солист оркестрант - Виоли

Йоана Цанева

Солист оркестрант - Виоли

Катерина Методиева

Солист оркестрант - Виоли

Мария Георгиева

Виолончели

Водач на група - Виолончели

Мира Боева

Водач на група - Виолончели

Кремена Христова

Солист оркестрант - Виолончели

Анелия Пенева

Солист оркестрант - Виолончели

Ирена Манева

Солист оркестрант - Виолончели

Невена Кехайова

Солист оркестрант - Виолончели

Павлина Райчева

Солист оркестрант - Виолончели

Станислав Ушинкин

Солист оркестрант - Виолончели

Христо Иванов

Контрабаси

Водач на група - Контрабаси

Милена Асеникова

Водач на група - Контрабаси

Красен Загорски

Солист оркестрант - Контрабаси

Диана Василева

Солист оркестрант - Контрабаси

Михаил Сираков

Солист оркестрант - Контрабаси

Румен Богданов

Солист оркестрант - Контрабаси

Цветанка Почеканска

Флейти

Водач на група - Флейти

Ивета Маринова

Водач на група - Флейти

Петьо Колев

Солист оркестрант - Флейти

Милен Кехайов

Солист оркестрант - Флейти

Никола Вутов

Солист оркестрант - Флейти

Севар Налбантов

Обои

Водач на група - Обои

Славчо Младенов

Водач на група - Обои

Светлана Анчева

Солист оркестрант - Обои

Петя Крънджалова

Солист оркестрант - Обои

Рангел Кръстев

Кларинети

Водач на група - Кларинети

Явор Добрев

Водач на група - Кларинети

Борис Борисов

Солист оркестрант - Кларинети

Иво Абаджиев

Солист оркестрант - Кларинети

Недко Недев

Солист оркестрант - Кларинети

Огнян Михов

Фаготи

Водач на група - Фаготи

Албена Чолакова

Водач на група - Фаготи

Станка Стайкова

Солист оркестрант - Фаготи

Асен Натинов

Солист оркестрант - Фаготи

Евгени Календжиев

Валдхорни

Водач на група - Валдхорни

Михаил Михайлов

Водач на група - Валдхорни

Владимир Петров

Солист оркестрант - Валдхорни

Бранимир Крънджалов

Солист оркестрант - Валдхорни

Николай Цанев

Солист оркестрант - Валдхорни

Петър Кръстев

Солист оркестрант - Валдхорни

Симеон Томов

Tромпети

Водач на група - Тромпети

Ян Дунев

Водач на група - Тромпети

Милчо Благоев

Солист оркестрант - Тромпети

Алекс Витков

Солист оркестрант - Тромпети

Атанас Маринов

Солист оркестрант - Тромпети

Роман Хаджийски

Tромбони

Водач на група - Тромбони

Симеон Иванов

Водач на група - Тромбони

Юлий Иванов

Солист оркестрант - Тромбони

Емил-Джордж Атанасов

Солист оркестрант - Тромбони

Павлин Павлов

Солист оркестрант - Тромбони

Стефан Палахански

Tуба

Ударни

Водач на група - Ударни

Димитър Николов

Солист оркестрант - Ударни

Георги П. Петров

Солист оркестрант - Ударни

Красен Пеев

Солист оркестрант - Ударни

Юлиян Жеков

Арфи

Водач на група - Арфи

Полина Проданова

Солист оркестрант - Арфи

Деница Кацари

Инспектор на оркестъра

Инспектор оркестър

Божидар Христов