Режисьорски екип

Режисьори

Вера Петрова
Режисьор

Вера Петрова

Юлия Кръстева
Режисьор

Юлия Кръстева

Гостуващи режисьори

Уго Де Ана
Режисьор, сценограф

Уго Де Ана

Вера Немирова
Режисьор

Вера Немирова

Светозар Донев
Режисьор

Светозар Донев

Арабела Танасе
Режисьор

Арабела Танасе

Уест Хайлър
Режисьор

Уест Хайлър

Зорница София
Режисьор

Зорница София

Филипо Тонон
Режисьор

Филипо Тонон

Уисам Арбаш
Режисьор

Уисам Арбаш

Асистент режисьори

Вера Белева
Асистент режисьор

Вера Белева

Стефка Георгиева
Асистент режисьор

Стефка Георгиева

Гостуващи асистент-режисьори

Ванеса Цветкова
Асистент-режисьор

Ванеса Цветкова

Росица Костова
Асистент-режисьор

Росица Костова

Помощник-режисьори

Сузана Шомова
Помощник-режисъор

Сузана Шомова

Румяна Димитрова
Помощник-режисьор

Румяна Димитрова

Гостуващи помощник-режисьори

Росица Костова
Помощник режисъор

Росица Костова

Теодор Георгиев
Помощник режисъор

Теодор Георгиев

Програмен експерт

Програмен експерт

Юлия Куртева

Сценографи, художници на декор и костюми

Нела Стоянова
Ръководител постановъчна част и сценограф

Нела Стоянова

Християна Михалева-Зорбалиева
Ръководител "Сценичен костюм"

Християна Михалева-Зорбалиева

Гостуващи сценографи, художници на декор и костюми, художествено осветление

Андрей Хайдиняк
Художник на осветлението

Андрей Хайдиняк

Ася Стоименова
Художник на костюми

Ася Стоименова

Борис Стойнов
Сценограф

Борис Стойнов

Валерио Алфиери
Художник на осветлението

Валерио Алфиери

Георги Христов
Художник мултимедия

Георги Христов

Марта Миронска
Художник на костюмите

Марта Миронска

Елена Иванова
Художник на костюми

Елена Иванова

Зак Блейн
Художник на осветлението

Зак Блейн

Иван Савов
Художник

Иван Савов

Йоанна Маноледаки
Сценограф и дизайнер на костюми

Йоанна Маноледаки

Кристина Ачети
Художник на костюми

Кристина Ачети

Лео Кулаш
Дизайнер на костюми

Лео Кулаш

Любомир Йорданов
Сценограф и художник на костюми

Любомир Йорданов

Миодраг Табачки
Сценограф

Миодраг Табачки

Радостин Чомаков
Сценограф

Радостин Чомаков

Свен Йонке
Сценограф

Свен Йонке

Станка Вауда
Художник по костюмите

Станка Вауда

Уитни Локър
Художник на костюмите

Уитни Локър

Чавдар Гюзелев
Сценограф

Чавдар Гюзелев

Ханс Кудлих
Сценограф

Ханс Кудлих

Иво Кнезович
Художник на декора

Иво Кнезович

Гостуващи тон-режисьори

Владимир Владимиров
Тонрежисьор

Владимир Владимиров

Музикална и стилистична подготовка - гости

Анна Томова-Синтов
Музикална и стилистична подготовка

Анна Томова-Синтов

Долора Заджик
Музикална и стилистична подготовка

Долора Заджик

Лариса Гергиева
Музикална и стилистична подготовка

Лариса Гергиева

Рихард Тримборн
Музикална и стилистична подготовка

Рихард Тримборн

Проф. Людмил Димитров
Литературен консултант

Проф. Людмил Димитров

Драматург

Суфльор

Художествено оформление и конструктори

Отговорник Ателие "Художествено оформление"

Борян Белчев

Инженер конструктор

Георги Георгиев

Грим и перуки

Отговорник ателие

Юлия Бабунска

Гримьор-перукер

Огнян Янков

Гримьор-перукер

Надежда Соколова

Гримьор-перукер

Наталия Николова

Гримьор-перукер

Янка Дойчинова

Гримьор-перукер

Десислава Стамова

Мъжки гардероб

Отговорник на ателие

Бисер Русинов

Театрален гардеробиер

Лозана Григорова

Театрален гардеробиер

Катя Георгиева

Театрален гардеробиер

Цветана Попова

Дамски гардероб

Отговорник на гардероб

Десислава Георгиева

Театрален гардеробиер

Екатерина Петкова

Театрален гардеробиер

Илка Павлова

Театрален гардеробиер

Мариана Дерменджиева

Театрален гардеробиер

Мариана Рогозова

Театрален гардеробиер

Василка Узунова

Силнотокова служба

Главен енергетик

Максим Гоцев

Технически ел. системи

Александър Велков

Технически ел. системи

Росен Владимиров

Сценичен управител

Стойко Хадилев

Технически ел. системи

Ташко Димитров

Обслужване на ателиета

Обслужване на ателиета

Пламен Попов

Ателие Фигура

Фигура / Ръководител звено "Сценични костюми"

Християна Зорбалиева

Художник сценични костюми

Анна Луканова

Дамско шивашко ателие

Отговорник дамско шивашко ателие

Емилия Петрова

Работник шивач

Галина Николова

Работник шивач

Лидия Петкова

Работник шивач

Надежда Ценкова

Работник шивач

Татяна Тракалджийска

Мъжко шивашко ателие

Ръководител мъжко шивашко ателие

Йорданка Стоименова

Работник шивач

Веска Венкова

Работник шивач

Галина Димитрова

Работник шивач

Марияна Георгиева

Работник шивач

Паулина Наумова

Шапкар, цветар

Шапкар / Цветар

Ириана Шкодрова-Стоева

Обущарско ателие

Отговорник ателие

Катя Георгиева

Дърводелско ателие

Отговорник дърводелско ателие

Радослав терзийски

Дърводелец

Добромир Четкушев

Тапицер-кашорско ателие

Отговорник ателие

Дафинка Борисова

Железарско ателие

Електрозаварчик - железарско ателие

Георги Тачев

Сценичен реквизит

Отговорник на ателие - сценичен реквизит

Росица Войнова

Реквизитор - сценичен реквизит

Симона Венкова

Реквизитор - сценичен реквизит

Даниела Алексиева

Тапицери

Отговорник ателие - тапицери

Валентин Георгиев

Художествено осветление

Инженер осветителна техника - Художествено осветление

Емил Динков

Осветител - Художествено осветление

Анжел Сафинков

Осветител - Художествено осветление

Антони Иванов

Осветител - Художествено осветление

Любомир Георгиев

Осветител - Художествено осветление

Димитър Димитров

Осветител - Художествено осветление

Иван Брадянов

Осветител - Художествено осветление

Самуил Шомов

Осветител - Художествено осветление

Роберт Йорданов

Озвучаване

Димитър Филипов
Отговорник ателие - озвучаване

Димитър Филипов

Вероника Табакова
Тонрежисьор - озвучаване

Вероника Табакова

Звукотехник - озвучаване

Светослав Николчев

Телефонист - озвучаване

Славка Симова

Тонинженер - озвучаване

Стоянка Атанасова

Сценични машини

Отговорник ателие - Сценични машини

Любен Дойновски

Техник механик - сценични машини

Георги Георгиев

Техник механик - сценични машини

Тодор Иванов

Техник механик - сценични машини

Наско Тодоров

Техник механик - сценични машини

Румен Христов

Техник механик - сценични машини

Петър Дойновски

Театърмайстор

Главен театърмайстор

Героги Георгиев

Театърмайстор

Асен Стаменов

Театърмайстор

Кристиан Примов

Сценична служба

Сценичен работник

Александър Попов

Сценичен работник

Борислав Брански

Сценичен работник

Владимир Дерлипански

Сценичен работник

Владимир Нейчев

Сценичен работник

Владимир Милушев

Сценичен работник

Владимир Цветков

Сценичен работник

Иван Филипов

Сценичен работник

Ивайло Михайлов

Сценичен работник

Иван Маринов

Сценичен работник

Станислав Боев

Сценичен работник

Страхил Петков