Календар опера

Юни 2019

2
Юни
Неделя
16:00
Участват: Хрисимир Дамянов, Атанас Младенов, Николай Петров, Ина Петрова, Благовеста Мекки-Цветкова, ОАНА АНДРА /Пепеляшка/, ЕВГЕНИЙ СТАНИМИРОВ /Алидоро/

Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1

Подходящ е и за деца над 5 години
5
Юни
Сряда
19:00
Режисьор: Пламен Карталов
Диригент: Франческо Роза

Участват: Бисер Георгиев, Диана Василева, Диана Генова, Ангел Антонов, Даниел Острецов, Атанас Младенов, Елена Стоянова, Силвана Пръвчева, Румяна Петрова, Слави Манов, Ваньо Димитров, Кирил Стоянов

Диригент ФРАНЧЕСКО РОЗА
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:30
Антракти 2
7
Юни
Петък
19:00
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ

Участват: НАДЯ КРЪСТЕВА /Кармен/, Костадин Андреев, Веселин Михайлов, Илия Илиев, Красимир Динев, Светозар Рангелов, Атанас Младенов, Цветана Бандаловска, Силвана Пръвчева, Цветелина Коцева
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
8
Юни
Събота
19:00
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ

Участват: ВИОЛЕТА РАДОМИРСКА /Кармен/, Даниел Дамянов, Веселин Михайлов, Илия Илиев, Красимир Динев, Светозар Рангелов, Атанас Младенов, Радостина Николаева, Силвана Пръвчева, Цветелина Коцева

Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
13
Юни
Четвъртък
19:00
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Диригент ПАВЕЛ КЛИНИЧЕВ

Участват: Веселин Михайлов, Габриела Георгиева, Хрисимир Дамянов, Пламен Димитров /Галицки/, Ангел Христов, Цвета Сарамбелиева, Росен Ненчев, Димитър Станчев, Ангел Антонов, Ветка Петкова, Силвана Пръвчева

Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
15
Юни
Събота
19:00
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Диригент ПАВЕЛ КЛИНИЧЕВ

Участват: Веселин Михайлов, Габриела Георгиева, Хрисимир Дамянов, Пламен Димитров /Галицки/, Ангел Христов, Цвета Сарамбелиева, Росен Ненчев, Димитър Станчев, Ангел Антонов, Ветка Петкова, Силвана Пръвчева
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
22
Юни
Събота
20:00
Голяма сцена

Участват: Стефан Димитров, Добромир Момеков, Хрисимир Дамянов, Диана Василева, Александър Георгиев

Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Купете билети
24
Юни
Понеделник
20:30
Голяма сцена

Участват: Весела Делчева, Еделина Кънева, Орлин Горанов, Ники Сотиров, Николай Павлов, Яница Маслинкова, Силвана Пръвчева, Денко Проданов, Живко Симеонов, Георги Джанов, Йоана Кулева, Сандра Петрова, Пламен Гранжан

Диригент СВЕТОСЛАВ ЛАЗАРОВ
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети
25
Юни
Вторник
20:30
Голяма сцена

Участват: Весела Делчева, Люси Козарева, Влади Михайлов, Александър Георгиев, Симеон Владов, Яница Маслинкова, Деница Шопова, Радослав Владимиров, Боян Арсов, Георги Джанов, Марина Драгомирецкая, Сандра Петрова, Пламен Гранжан

Диригент СВЕТОСЛАВ ЛАЗАРОВ
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети

Юли 2019

7
Юли
Неделя
16:00
Диригент КОНСТАНТИН ТРИНКС
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Сценография МИОДРАГ ТАБАЧКИ
Костюми ЛЕО КУЛАШ

Със специалното участие на солиста от театъра в Байройт
ЮКА РАСИЛАЙНЕН в ролята на Курвенал

Участват: Мартин Илиев, Радостина Николаева, Цвета Сарамбелиева, Петър Бучков, Веселин Михайлов, Ангел Антонов, Красимир Динев, Николай Петров
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 5:00
Антракти 2
Купете билети
10
Юли
Сряда
18:00
Диригент КОНСТАНТИН ТРИНКС
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Сценография МИОДРАГ ТАБАЧКИ
Костюми ЛЕО КУЛАШ

Със специалното участие на солиста от театъра в Байройт
ЮКА РАСИЛАЙНЕН в ролята на Курвенал

Участват: Мартин Илиев, Радостина Николаева, Цвета Сарамбелиева, Петър Бучков, Веселин Михайлов, Ангел Антонов, Красимир Динев, Николай Петров
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 5:00
Антракти 2
Купете билети
12
Юли
Петък
18:00
Диригент КОНСТАНТИН ТРИНКС
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Сценография НУМЕН + ИВАНА ЙОНКЕ
Костюми СТАНКА ВАУДА

Участват: Костадин Андреев, Атанас Младенов, Петър Бучков, Ангел Христов, Бисер Георгиев, Гергана Русекова, Хрисимир Дамянов, Стефан Владимиров, Рада Тотева, Ина Петрова, Красимир Динев, Калин Душков, Айла Добрева, Мариела Александрова, Мирела Ябанджиева, Ангелина Манчева, Александрина Стоянова-Андреева, Ангел Антонов, Георги Джанов, Николай Павлов, Ованес Каспарян, Цветан Цветков
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети
18
Юли
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:30
Антракти 1
Купете билети
21
Юли
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
Купете билети
26
Юли
Петък
11:00
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Юли
Петък
20:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
27
Юли
Събота
11:00
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Юли
Събота
20:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене 3:00
Антракти 1
Купете билети
28
Юли
Неделя
11:00
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Юли
Неделя
20:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
Купете билети
31
Юли
Сряда
11:00
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети

Август 2019

1
Авг
Четвъртък
11:00
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Авг
Четвъртък
20:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
2
Авг
Петък
11:00
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Авг
Петък
20:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
3
Авг
Събота
11:00
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Авг
Събота
20:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
4
Авг
Неделя
11:00
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Авг
Неделя
20:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
24
Авг
Събота
20:00
Сцена: ЛЯТНА СЦЕНА АЛБЕНА
29
Авг
Четвъртък
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети
30
Авг
Петък
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети
31
Авг
Събота
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети

Септември 2019

1
Сеп
Неделя
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети
2
Сеп
Понеделник
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети
10
Сеп
Вторник
20:00
Сцена: АНТИЧЕН ТЕАТЪР ПЛОВДИВ
14
Сеп
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
15
Сеп
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
17
Сеп
Вторник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
18
Сеп
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
19
Сеп
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
20
Сеп
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
21
Сеп
Събота
14:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Новини и събития