Календар опера

Юли 2019

7
Юли
Неделя
16:00
Диригент КОНСТАНТИН ТРИНКС
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Сценография МИОДРАГ ТАБАЧКИ
Костюми ЛЕО КУЛАШ

Със специалното участие на солиста на многобройни постановки на Байройтския фестивал ЮКА РАСИЛАЙНЕН в ролята на Курвенал

Участват: Мартин Илиев, Радостина Николаева, Цвета Сарамбелиева, Петър Бучков, Веселин Михайлов, Ангел Антонов, Красимир Динев, Николай Петров
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 5:00
Антракти 2
10
Юли
Сряда
18:00
Диригент КОНСТАНТИН ТРИНКС
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Сценография МИОДРАГ ТАБАЧКИ
Костюми ЛЕО КУЛАШ

Със специалното участие на солиста на многобройни постановки на Байройтския фестивал ЮКА РАСИЛАЙНЕН в ролята на Курвенал

Участват: Мартин Илиев, Радостина Николаева, Цвета Сарамбелиева, Петър Бучков, Веселин Михайлов, Ангел Антонов, Красимир Динев, Николай Петров
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 5:00
Антракти 2
12
Юли
Петък
18:00
Диригент КОНСТАНТИН ТРИНКС
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Сценография НУМЕН + ИВАНА ЙОНКЕ
Костюми СТАНКА ВАУДА

Участват: Костадин Андреев, Атанас Младенов, Петър Бучков, Ангел Христов, Бисер Георгиев, Гергана Русекова, Хрисимир Дамянов, Стефан Владимиров, Рада Тотева, Ина Петрова, Красимир Динев, Калин Душков, Айла Добрева, Мариела Александрова, Мирела Ябанджиева, Ангелина Манчева, Александрина Стоянова-Андреева, Ангел Антонов, Георги Джанов, Николай Павлов, Ованес Каспарян, Цветан Цветков
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
18
Юли
Четвъртък
19:00
Гостуване на МАРИЯ ГУЛЕГИНА /Абигаил/, КИРИЛ МАНОЛОВ /Набуко/

Диригент РЕНАТО БАЛСАДОНА

Участват: Даниел Острецов, Димитър Станчев, Иванка Нинова, Ангел Христов, Хрисимир Дамянов, Силвана Пръвчева
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:30
Антракти 1
21
Юли
Неделя
19:00
Гостуване на МАРИЯ ГУЛЕГИНА в ролята на Турандот, КАМЕН ЧАНЕВ в ролята на Калаф

Диригент РЕНАТО БАЛСАДОНА

Участват: Цветан Цветков, Ангел Христов, Радостина Николаева, Атанас Младенов, Николай Павлов, Хрисимир Дамянов, Николай Петров
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
26
Юли
Петък
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Юли
Петък
20:00
Участват: КИРИЛ МАНОЛОВ /Граф ди Луна/, Радостина Николаева, Иванка Нинова, Даниел Дамянов, Светозар Рангелов, Ирина Стоянова, Ангел Антонов, Антон Радев, Слави Манов

Диригент ЛОРАН КАМПЕЛОН
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
27
Юли
Събота
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Юли
Събота
20:00
Участват: ВИОЛЕТА РАДОМИРСКА /Кармен/, Костадин Андреев, Веселин Михайлов, Илия Илиев, Красимир Динев, Светозар Рангелов, Атанас Младенов, Цветана Бандаловска, Силвана Пръвчева, Цветелина Коцева

Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене 3:00
Антракти 1
Купете билети
28
Юли
Неделя
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Юли
Неделя
20:00
Участват: Габриела Георгиева, Цветан Цветков, Ангел Христов, Даниел Дамянов, Радостина Николаева, Атанас Младенов, Николай Павлов, Хрисимир Дамянов, Николай Петров

Диригент БОРИС СПАСОВ
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
Купете билети
31
Юли
Сряда
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети

Август 2019

1
Авг
Четвъртък
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
2
Авг
Петък
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
3
Авг
Събота
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
4
Авг
Неделя
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети

Октомври 2019

1
Окт
Вторник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
Купете билети
9
Окт
Сряда
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
11
Окт
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
13
Окт
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
14
Окт
Понеделник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
17
Окт
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети
20
Окт
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене: 3:15
Антракт 2
Купете билети
26
Окт
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Ноември 2019

7
Ное
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
9
Ное
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
10
Ное
Неделя
19:00
Концертно изпълнение
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
14
Ное
Четвъртък
19:00
Концертно изпълнение
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
17
Ное
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1

Подходящ е и за деца над 5 години

Декември 2019

15
Дек
Неделя
19:00
Със специалното участие на Катрин Фостер
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене - 3:00
Антракти - 2

Януари 2020

29
Яну
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
30
Яну
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
31
Яну
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Февруари 2020

1
Фев
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
21
Фев
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
22
Фев
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
26
Фев
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
29
Фев
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:20
Антракти 2

Март 2020

1
Мар
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:20
Антракти 2
6
Мар
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
7
Мар
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
8
Мар
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
13
Мар
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
14
Мар
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
15
Мар
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Април 2020

11
Апр
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
12
Апр
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
16
Апр
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
СЕЛСКА ЧЕСТ
Времетраене 1:00
ДЖАНИ СКИКИ
Времетраене 1:00
Антракти 1
23
Апр
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:15
Антракти 1
25
Апр
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
26
Апр
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Май 2020

28
Май
Четвъртък
19:00
Със специалното участие на Катрин Фостер
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
31
Май
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Юни 2020

3
Юни
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
6
Юни
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
10
Юни
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
11
Юни
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
12
Юни
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
30
Юни
Вторник
18:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Юли 2020

2
Юли
Четвъртък
18:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 6:00
Антракти 2
5
Юли
Неделя
18:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
18
Юли
Събота
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
19
Юли
Неделя
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене 2:30
Антракти 1
24
Юли
Петък
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
25
Юли
Събота
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
26
Юли
Неделя
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене 3:10
Антракти 1

Новини и събития