Календар

Юли 2019

3
Юли
Сряда
10:00
Малка сцена

Сценарий и режисура - Юлия Кръстева

Участват: Анна Вутова-Стойчева, Димитрина Кечеджиева, Калин Душков, Никола Попов, Георги Джанов, Рада Тотева, Лора Илиева, Павлина Петкова, Христина Пипова, Александра Носикова, Дари Бракалова, Вихра Смилкова, Ива Бизева, Ана-Мария Крайчева
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Юли
Сряда
18:00
Сцена: Малка сцена Вход: бул. "Дондуков" № 30.
4
Юли
Четвъртък
10:00
Малка сцена

Участват: Димитър Станчев, Калин Душков, Диана Василева, Силвия Тенева, Елена Стоянова, Силвана Пръвчева, Румяна Петрова, Георги Джанов, Анна Вутова-Стойчева, Красимир Динев

Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Юли
Четвъртък
20:00
Голяма сцена

Участват: Памела Пандова, Александър Александров, Дарина Бедева, Кристина Чочанова-Иванова, Джон Абенанти, Юлиана Шишкова, Вяра Иванчева, Александра Дрангажова, София Цуцакова, Мария Йорданова

/Спектакълът се играе с музика от запис/
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Времетраене 1:40
Антракти 1
5
Юли
Петък
10:00
Малка сцена

Участват: Анна Вутова-Стойчева, Лора Илиева, Луиза Станоева, Илия Илиев, Анна Гавраилова /Мама Мецана/, Христина Пипова, Ана-Мария Крайчева, Надя Колева /Раче/, Ованес Каспарян, Вихра Смилкова, Димитрина Кечеджиева

Диригент СТЕФАН НЕДЯЛКОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Юли
Петък
20:00
Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
6
Юли
Събота
11:00
Малка сцена

Участват: Никола Попов, Лора Илиева, Александра Носикова, Илия Илиев, Надя Колева /Мама Мецана/, Рада Тотева, Калин Душков, Анна Гавраилова /Раче/, Ованес Каспарян, Димитрина Кечеджиева, Ива Бизева

Диригент СТЕФАН НЕДЯЛКОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Юли
Събота
20:00
Голяма сцена

Участват: Памела Пандова, Александър Александров, Дарина Бедева, Кристина Чочанова-Иванова, Джон Абенанти, Юлиана Шишкова, Вяра Иванчева, Александра Дрангажова, София Цуцакова, Мария Йорданова

/Спектакълът се играе с музика от запис/
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Времетраене 1:40
Антракти 1
7
Юли
Неделя
11:00
Малка сцена

Участват: Вихра Смилкова, Рада Тотева, Калин Душков, Илия Илиев, Ованес Каспарян, Александра Носикова, Георги Джанов /Милко/, Георги Георгиев

Диригент СТЕФАН НЕДЯЛКОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Юли
Неделя
16:00
Диригент КОНСТАНТИН ТРИНКС
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Сценография МИОДРАГ ТАБАЧКИ
Костюми ЛЕО КУЛАШ

Със специалното участие на солиста на многобройни постановки на Байройтския фестивал ЮКА РАСИЛАЙНЕН в ролята на Курвенал

Участват: Мартин Илиев, Радостина Николаева, Цвета Сарамбелиева, Петър Бучков, Веселин Михайлов, Ангел Антонов, Красимир Динев, Николай Петров
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 5:00
Антракти 2
10
Юли
Сряда
10:00
Малка сцена

Сценарий и режисура - Юлия Кръстева

Участват: Анна Вутова-Стойчева, Димитрина Кечеджиева, Калин Душков, Никола Попов, Георги Джанов, Рада Тотева, Лора Илиева, Павлина Петкова, Христина Пипова, Александра Носикова, Дари Бракалова, Вихра Смилкова, Ива Бизева, Ана-Мария Крайчева
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Юли
Сряда
18:00
Диригент КОНСТАНТИН ТРИНКС
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Сценография МИОДРАГ ТАБАЧКИ
Костюми ЛЕО КУЛАШ

Със специалното участие на солиста на многобройни постановки на Байройтския фестивал ЮКА РАСИЛАЙНЕН в ролята на Курвенал

Участват: Мартин Илиев, Радостина Николаева, Цвета Сарамбелиева, Петър Бучков, Веселин Михайлов, Ангел Антонов, Красимир Динев, Николай Петров
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 5:00
Антракти 2
11
Юли
Четвъртък
10:00
Малка сцена

Сценарий и режисура - Юлия Кръстева

Участват: Анна Вутова-Стойчева, Димитрина Кечеджиева, Калин Душков, Никола Попов, Георги Джанов, Рада Тотева, Лора Илиева, Павлина Петкова, Христина Пипова, Александра Носикова, Дари Бракалова, Вихра Смилкова, Ива Бизева, Ана-Мария Крайчева
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
12
Юли
Петък
10:00
Малка сцена

Участват: Димитър Станчев, Калин Душков, Диана Василева, Силвия Тенева, Елена Стоянова, Силвана Пръвчева, Румяна Петрова, Александър Георгиев, Анна Вутова-Стойчева, Красимир Динев

Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Юли
Петък
18:00
Диригент КОНСТАНТИН ТРИНКС
Режисьор ПЛАМЕН КАРТАЛОВ
Сценография НУМЕН + ИВАНА ЙОНКЕ
Костюми СТАНКА ВАУДА

Участват: Костадин Андреев, Атанас Младенов, Петър Бучков, Ангел Христов, Бисер Георгиев, Гергана Русекова, Хрисимир Дамянов, Стефан Владимиров, Рада Тотева, Ина Петрова, Красимир Динев, Калин Душков, Айла Добрева, Мариела Александрова, Мирела Ябанджиева, Ангелина Манчева, Александрина Стоянова-Андреева, Ангел Антонов, Георги Джанов, Николай Павлов, Ованес Каспарян, Цветан Цветков
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
13
Юли
Събота
12:00
Малка сцена

Участват: Димитър Станчев, Калин Душков, Диана Василева, Силвия Тенева, Елена Стоянова, Силвана Пръвчева, Румяна Петрова, Георги Джанов, Анна Вутова-Стойчева, Красимир Динев

Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
14
Юли
Неделя
11:00
Малка сцена

Участват: Елена Стоянова, Анна Вутова-Стойчева, Силвана Пръвчева, Рада Тотева, Александър Георгиев, Иванка Нинова, Цветан Цветков, Георги Джанов

Диригент СТЕФАН НЕДЯЛКОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Билетите са изчерпани
16
Юли
Вторник
20:00
Билети се продават на касите на Операта, НДК и онлайн на operasofia.bg и ndk.bg

Участват: Росен Канев, Никола Хаджитанев, Марта Петкова, Трифон Митев, Марина Маринова

/Спектакълът се играе с музика от запис/
Сцена: НДК - ОТКРИТА СЦЕНА
Времетраене 2:00
Антракти 1
17
Юли
Сряда
10:00
Участват: Анна Вутова-Стойчева, Рада Тотева, Калин Душков, Илия Илиев, Никола Попов, Александра Носикова, Георги Джанов /Милко/, Георги Георгиев

Диригент СТЕФАН НЕДЯЛКОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
18
Юли
Четвъртък
10:00
Участват: Ангел Христов, Калин Душков, Диана Василева, Силвия Тенева, Елена Стоянова, Силвана Пръвчева, Румяна Петрова, Александър Георгиев, Анна Вутова-Стойчева, Красимир Динев

Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Юли
Четвъртък
19:00
Гостуване на МАРИЯ ГУЛЕГИНА /Абигаил/, КИРИЛ МАНОЛОВ /Набуко/

Диригент РЕНАТО БАЛСАДОНА

Участват: Даниел Острецов, Димитър Станчев, Иванка Нинова, Ангел Христов, Хрисимир Дамянов, Силвана Пръвчева
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:30
Антракти 1
19
Юли
Петък
10:00
Участват: Анна Вутова-Стойчева, Лора Илиева, Александра Носикова, Георги Джанов, Анна Гавраилова /Мама Мецана/, Рада Тотева, Калин Душков, Надя Колева /Раче/, Никола Попов, Вихра Смилкова, Димитрина Кечеджиева

Диригент СТЕФАН НЕДЯЛКОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
20
Юли
Събота
11:00
Участват: Димитър Станчев, Калин Душков, Диана Василева, Силвия Тенева, Елена Стоянова, Силвана Пръвчева, Румяна Петрова, Георги Джанов, Анна Вутова-Стойчева, Красимир Динев

Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Юли
Събота
20:00
Участват: Марта Петкова, Катерина Петрова, Емил Йорданов, Александър Александров, Цецо Иванов, Джон Абенанти, Памела Пандова, София Цуцакова, Георги Банчев
/Спектакълът се играе с музика от запис/
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
(Представлението е с антракт )
21
Юли
Неделя
11:00
Участват: Вихра Смилкова, Рада Тотева, Калин Душков, Илия Илиев, Никола Попов, Александра Носикова, Георги Джанов /Милко/, Георги Георгиев

Диригент СТЕФАН НЕДЯЛКОВ
Сцена: Парк на военната академия Г. С. РАКОВСКИ“
Цена на билети:
деца - 10лв.
възрастни - 10лв.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Юли
Неделя
19:00
Гостуване на МАРИЯ ГУЛЕГИНА в ролята на Турандот, КАМЕН ЧАНЕВ в ролята на Калаф

Диригент РЕНАТО БАЛСАДОНА

Участват: Цветан Цветков, Ангел Христов, Радостина Николаева, Атанас Младенов, Николай Павлов, Хрисимир Дамянов, Николай Петров
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
Юли
Неделя
20:00
Участват: Катерина Петрова, Цецо Иванов, Росен Канев, Трифон Митев, Теодор Воденичаров, Еленко Иванов, Венера Христова, Ирина Желева, Александра Дрангажова, Вяра Иванчева, Памела Пандова, София Цуцакова, Кристина Чочанова-Иванова, Никола Арнаудов, Шарлот Берар, Георги Банчев, Иван Георгиев, Даниел Обрешков, Румен Бонев, Иван Шопов, Людмила Илиева
/Спектакълът се играе с музика от запис/
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене 2:10
Антракти 1
26
Юли
Петък
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Юли
Петък
20:00
Участват: КИРИЛ МАНОЛОВ /Граф ди Луна/, Радостина Николаева, Иванка Нинова, Даниел Дамянов, Светозар Рангелов, Ирина Стоянова, Ангел Антонов, Антон Радев, Слави Манов

Диригент ЛОРАН КАМПЕЛОН
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
27
Юли
Събота
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Юли
Събота
20:00
Участват: ВИОЛЕТА РАДОМИРСКА /Кармен/, Костадин Андреев, Веселин Михайлов, Илия Илиев, Красимир Динев, Светозар Рангелов, Атанас Младенов, Цветана Бандаловска, Силвана Пръвчева, Цветелина Коцева

Диригент ЖОРЖ ДИМИТРОВ
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене 3:00
Антракти 1
Купете билети
28
Юли
Неделя
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Юли
Неделя
20:00
Участват: Габриела Георгиева, Цветан Цветков, Ангел Христов, Даниел Дамянов, Радостина Николаева, Атанас Младенов, Николай Павлов, Хрисимир Дамянов, Николай Петров

Диригент БОРИС СПАСОВ
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
Купете билети
31
Юли
Сряда
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети

Август 2019

1
Авг
Четвъртък
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Авг
Четвъртък
20:00
Участват: Весела Делчева, Люси Козарева, Влади Михайлов, Александър Георгиев, Симеон Владов, Яница Маслинкова, Деница Шопова, Денко Проданов, Живко Симеонов, Георги Джанов, Йоана Кулева, Цветелина Коцева, Пламен Гранжан

Диригент СВЕТОСЛАВ ЛАЗАРОВ
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
2
Авг
Петък
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Авг
Петък
20:00
Участват: Весела Делчева, Еделина Кънева, Орлин Горанов, Ники Сотиров, Николай Павлов, Яница Маслинкова, Деница Шопова, Радослав Владимиров, Боян Арсов, Георги Джанов, Марина Драгомирецкая, Сандра Петрова, Пламен Гранжан

Диригент СВЕТОСЛАВ ЛАЗАРОВ
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
3
Авг
Събота
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Авг
Събота
20:00
Участват: Весела Делчева, Люси Козарева, Влади Михайлов, Александър Георгиев, Симеон Владов, Яница Маслинкова, Деница Шопова, Денко Проданов, Живко Симеонов, Георги Джанов, Йоана Кулева, Цветелина Коцева, Пламен Гранжан

Диригент СВЕТОСЛАВ ЛАЗАРОВ
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
4
Авг
Неделя
11:00
БОГОВЕ, ВЕЛИКАНИ, ДЖУДЖЕТА, ВАЛКЮРИ
Пещерна фестивална импресия в три части в пещера „Магура“

Участват: Николай Петров, Даниел Острецов, Илия Илиев, Красимир Динев, Стефан Владимиров, Петър Бучков, Силвана Пръвчева, Ангелина Манчева, Айла Добрева, Лилия Кехайова, Ина Петрова, Мариела Александрова, Цвета Сарамбелиева, Александрина Стоянова-Андреева, Благовеста Мекки-Цветкова, Мартин Илиев, Пламен Димитров
Сцена: ПЕЩЕРА "МАГУРА", гр. Белоградчик
Купете билети
Авг
Неделя
20:00
Участват: Весела Делчева, Еделина Кънева, Орлин Горанов, Ники Сотиров, Николай Павлов, Яница Маслинкова, Силвана Пръвчева, Радослав Владимиров, Боян Арсов, Георги Джанов, Марина Драгомирецкая, Сандра Петрова, Пламен Гранжан

Диригент СВЕТОСЛАВ ЛАЗАРОВ
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Купете билети
24
Авг
Събота
20:00
Сцена: ЛЯТНА СЦЕНА АЛБЕНА
29
Авг
Четвъртък
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети
30
Авг
Петък
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети
31
Авг
Събота
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети

Септември 2019

1
Сеп
Неделя
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети
2
Сеп
Понеделник
20:00
Сцена: ЛЕТЕН ТЕАТЪР ВАРНА
Купете билети
10
Сеп
Вторник
20:00
Сцена: АНТИЧЕН ТЕАТЪР ПЛОВДИВ

Предсезонни спектакли - 2019 / 2020

13
Сеп
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети
14
Сеп
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети
Сеп
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети
15
Сеп
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети
Сеп
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети

Софийска опера и балет - сезон 2019 / 2020

20
Сеп
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети
28
Сеп
Събота
19:00
29
Сеп
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Октомври 2019

1
Окт
Вторник
11:00
Окт
Вторник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
Купете билети
9
Окт
Сряда
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
11
Окт
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
12
Окт
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Купете билети
Окт
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
13
Окт
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
14
Окт
Понеделник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
15
Окт
Вторник
19:00
Сцена: Мраморно фоайе - партер
17
Окт
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Купете билети
19
Окт
Събота
19:00
Балетен спектакъл с руски
солисти
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене - 2:30
Антракти - 1
Купете билети
20
Окт
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене: 3:15
Антракт 2
Купете билети
25
Окт
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
26
Окт
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
27
Окт
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:30
Антракти 1
Купете билети

Ноември 2019

1
Ное
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
(Представлението е с антракт )
2
Ное
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
Ное
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
(Представлението е с антракт )
4
Ное
Понеделник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
7
Ное
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
8
Ное
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
(Представлението е с антракт )
9
Ное
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
10
Ное
Неделя
19:00
Концертно изпълнение
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
13
Ное
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
14
Ное
Четвъртък
19:00
Концертно изпълнение
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
15
Ное
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:20
Антракти 3
16
Ное
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:20
Антракти 3
17
Ное
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1

Подходящ е и за деца над 5 години

Декември 2019

6
Дек
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
7
Дек
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Дек
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
8
Дек
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Дек
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
10
Дек
Вторник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
11
Дек
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
12
Дек
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
13
Дек
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
15
Дек
Неделя
19:00
Със специалното участие на Катрин Фостер
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
18
Дек
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
20
Дек
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
21
Дек
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
Дек
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
22
Дек
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
Дек
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
23
Дек
Понеделник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
26
Дек
Четвъртък
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
Дек
Четвъртък
17:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
30
Дек
Понеделник
19:00
Със специалното участие на диригента на Болшой театър ПАВЕЛ КЛИНИЧЕВ
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
31
Дек
Вторник
18:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Януари 2020

4
Яну
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
Яну
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
5
Яну
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
Яну
Неделя
17:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
9
Яну
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
10
Яну
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
11
Яну
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Яну
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
12
Яну
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Яну
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
29
Яну
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
30
Яну
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
31
Яну
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Февруари 2020

1
Фев
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
2
Фев
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
4
Фев
Вторник
19:00
Сцена: Операта в гр.Варна
5
Фев
Сряда
19:00
Сцена: Операта в гр.Варна
(Представлението е с антракт )
11
Фев
Вторник
18:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
14
Фев
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
15
Фев
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Фев
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
16
Фев
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Фев
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
18
Фев
Вторник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
20
Фев
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене: 2 часа
Антракт: 1
21
Фев
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
22
Фев
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
23
Фев
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:00
Антракти 1
26
Фев
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:00
Антракти 1
29
Фев
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:20
Антракти 2

Март 2020

1
Мар
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:20
Антракти 2
6
Мар
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
7
Мар
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
8
Мар
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
13
Мар
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
14
Мар
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
15
Мар
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
27
Мар
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
28
Мар
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Мар
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
29
Мар
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Мар
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
31
Мар
Вторник
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Мар
Вторник
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Април 2020

1
Апр
Сряда
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Апр
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
11
Апр
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
12
Апр
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
16
Апр
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
СЕЛСКА ЧЕСТ
Времетраене 1:00
ДЖАНИ СКИКИ
Времетраене 1:00
Антракти 1
23
Апр
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:15
Антракти 1
24
Апр
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
(Представлението е с антракт )
25
Апр
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
26
Апр
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
29
Апр
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1
30
Апр
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:45
Антракти 1

Май 2020

2
Май
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Май
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
3
Май
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Май
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
7
Май
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
8
Май
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
9
Май
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Май
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
10
Май
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Май
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
23
Май
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Спектакълът е подходящ за деца от 3 до 12 години
28
Май
Четвъртък
19:00
Със специалното участие на Катрин Фостер
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
30
Май
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 2:00
Антракти 1
31
Май
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Юни 2020

3
Юни
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
5
Юни
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене - 2:20
Антракти - 1
6
Юни
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
10
Юни
Сряда
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
11
Юни
Четвъртък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
12
Юни
Петък
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
14
Юни
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Юни
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
20
Юни
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:20
Антракти 3
21
Юни
Неделя
16:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 3:20
Антракти 3
30
Юни
Вторник
18:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.

Юли 2020

2
Юли
Четвъртък
18:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Времетраене 6:00
Антракти 2
5
Юли
Неделя
18:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
11
Юли
Събота
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Юли
Събота
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
12
Юли
Неделя
11:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
Юли
Неделя
19:00
Сцена: Голяма сцена Вход: ул. „Врабча” № 1.
18
Юли
Събота
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
19
Юли
Неделя
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене 2:30
Антракти 1
24
Юли
Петък
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
25
Юли
Събота
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене - 3:00
Антракти - 2
26
Юли
Неделя
21:00
Сцена: БЕЛОГРАДЧИШКИТЕ СКАЛИ, гр. Белоградчик
Времетраене 3:10
Антракти 1

Новини и събития